-15%

BOSCH Вграден фрижидер KIN 86VSE0

– NoFrost
– Бучност 35 dB(A) re 1 pW
– Енергетска класа Е
– Димензии 1772.0 x 541.0 x 548.0 mm


81,770.00 ден 69,500.00 ден

Спореди

Опис

 • NoFrost
 • Бучност 35 dB(A) re 1 pW
 • Енергетска класа Е
 • Димензии 1772.0 x 541.0 x 548.0 mm
 • VitaFresh XXL големи фиоки
 • EcoAirflow оптимална циркулација на воздухот
 • Потрошувачка 234 kWh/god
 • Капацитет на ладилник 184 l
 • Капацитет на замрзнувач 76 l
 • 3 сада за јајца, 1 за мраз
 • 3 полици во ладилникот
 • 3 фиоки за замрзнување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.