-15%

BOSCH Вграден фрижидер KIN 86NSF0

– No Frost
– Енергетска класа F
– Просечна годишна потрошувачка 293 kWh/annum
– Волумен на ладилник 184 l


66,440.00 ден 56,470.00 ден

Спореди

Опис

 • Вграден комбиниран фрижидер Seria 2
 • No Frost
 • Енергетска класа F
 • Просечна годишна потрошувачка 293 kWh/annum
 • Волумен на ладилник 184 l
 • Волумен на замрзнувач 76 l
 • 3 садови за јајца, 1 сад за мраз
 • Димензии 1772 x 541 x 548 mm
 • superFreezing функција
 • Број на полици во ладилник 4 (3 подесиви по висина)
 • 3 држачи на вратата
 • Број на фиоки за замрзнување 3
 • Климатска класа SN-ST
 • Бучност 39 dB

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.