-15%

BOSCH Вграден фрижидер KIN 86AFF0

– KIN86AFF0 e seria 6, F ен. класа,вграден фрижидер
– NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
– Ентериер со метални апликации
– LED внатрешно осветлување во ладилникот


79,990.00 ден 67,999.00 ден

Спореди

Опис

 • KIN86AFF0 e seria 6, F ен. класа,вграден фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • Ентериер со метални апликации
 • LED внатрешно осветлување во ладилникот
 • Електронско регулирање на температурата,точно дигитално прикажување
 • Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
 • Holiday mode-штеди ел.енергија
 • FreshSense-постојана температура во внатрешноста со технологијата на сензори
 • Акустичен предупредувачки сигнал за отворена врата
 • SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот
 • VarioZone- безбедносни стаклени полици кои се вадат за дополнителен простор
 • 5 полици од калено стакло, од кои 1 полица е VarioShelf и 1 полица е EasyAccess
 • VarioShelf-простор за шишиња и тенџериња со деливи стаклени полици
 • EasyAccess-полица на лизгач
 • Држач за шишиња
 • VitaFresPlus: фиока со оптимална влажност која до два пати подолго ја одржува свежината на овошјето и зеленчукот
 • Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
 • 2 полици за замрзнати производи, од која 1 е BigBox
 • BigBox: голема фиока во замрзнувачот
 • Календар за замрзнати производи
 • Вкупен корисен волумен: 255 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 188 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 67 л.
 • Капацитет на замрзнување: 8 kg / 24 часот
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 13 часa
 • Климатска класа: SN-T
 • Емисија на бучава: 39 dB (A) re 1 pW
 • Годишна потрошувачка на енергија: 221kWh
 • Целосна гаранција на производот од 24 мес.
 • Отворање на вратата десно,може да се смени
 • Димензии 177.5 x 56.0 x 55.0 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.