-12%

BOSCH Вграден фрижидер KIV 87VF30

 • Енергетска класа: А++
 • Боја: инокс
 • Замрзнувачки дел доле
 • Бучност: 38 dB(A)42,050.00 ден 36,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Low frost
 • Боја : инокс
 • Лед осветлување на фрижидерот
 • Замрзнувачки дел доле
 • Енергетска класа: А++
 • Бучност: 38 dB (re 1 pW)
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 227
 • Запремина 272л
 • Замрзнувачки дел доле
 • Запремнина 63 л
 • Календар на замрзната храна
 • Димензии (VxŠxD): 177 x 54 x 55 cm
 • Капацитет на замрзнување: 3 кг/24 часа
 • Време на чување на храната при пречки: 26 часа
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 235
 • Климатска класа: SN-Т
 • 2 фиоки од прозирна пластика, 1 од нив big box
 • Пластичен дотаток за правење на коцки мраз
 • додаток за складирање на јајца
 • 4 полици од осигурано стакло, од тие 3 се подесиви по висина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.