-12%

BOSCH Вграден фрижидер KIV 38X20

 • Енергетска класа: А
 • Боја: бела
 • Замрзнувачки дел доле
 • Бучност: 40 dB(A)

35,540.00 ден 31,270.00 ден

Спореди

Опис

 • Вкупна корисна запремина 277л
 • Механичко изедначување на температурата
 • 1 компресор
 • Автоматско отопување на делот за ладење
 • Техника за лесно затворање на вратата
 • Шарка која се поместува
 • Отварање на вратата во десно, преместувачка
 • Разладен дел горе
 • Запремина 217л
 • 5 полици од осигурано стакло, од тие 4 се подесувачки по висина
 • Осветлување на внатрешноста
 • Носач за шишиња
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Замрзнувачки дел доле
 • Запремнина 60 л
 • Замрзнување во сите фиоки
 • 3 фиоки од прозирна пластика
 • Капацитет на замрзнување: 3 кг/24 сати
 • Време на чување на храната при пречки: 13 часа
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 276
 • Климатска класа: SТ
 • Бучност: 40 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: А
 • Димензии (VxŠxD):177x54x55cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.