-12%

BOSCH Тостер ТАТ 6004

 • Боја : црвена
 • Моќност на грејачот: 900 W
 • Термостат
 • High-lift исфрлање на лебчето
Достапност:

Нема на залиха

2,950.00 ден 2,590.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: црвена
 • Моќност на грејачот: 900 W
 • За 1 долга кришка леб или 2 кришки тост
 • Топлотно изолирано куќиште
 • Термостат
 • Електронски константен степен на запеченост за рамномерно печење
 • Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степенот на печење со вграден степен на
 • греење
 • Функција греење со одвоена сигнална сијаличка
 • Одвоено осветлување на стоп дугме
 • Вграден додаток за потпечување на кифлички и земички
 • Вградена фиокица за трошки од оплеменет челик
 • High-lift исфрлање на лебчето
 • Заштита од заглавен тост
 • Намотување на кабел
 • Димензии (v x š x d): 180x460x240 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.