-12%

BOSCH Тостер TAT 3A014

 • Боја : црвена / светло сива
 • Моќност на грејачот: 825-980 W
 • Термостат
 • Автоматско исфрлање3,150.00 ден 2,770.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црвена/светло сива
 • Моќност на грејачот: 825-980 W
 • За 2 кришки тост
 • Топлотно изолирано куќиште
 • Електронско воден константен степен на запеченост за рамномерно печење
 • Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степенот на печење со вграден степен на греење
 • Предгрејување и одмрзнување на леб со лед сијаличка
 • Вграден додаток за потпечување на кифлички и земички
 • Функција греење со одвоена сигнална сијаличка
 • Одвоено осветлување на стоп дугме
 • Вградена фиокица за трошки од оплеменет челик
 • Дигалка на леб
 • Термостат
 • Автоматско исфрлање
 • Заштита од заглавен тост
 • Намотување на кабел
 • Димензии (v x š x d): 200x330x260 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.