-12%

BOSCH Сушач за раце THT 920

 • Боја:сива
 • Јачина 2,2 kw
 • Издржливо пластично бело куќиште
 • Бучност 54 dB (A)

9,800.00 ден 8,600.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја:сива
 • Јачина 2,2 kw
 • Издржливо пластично бело куќиште
 • Издувна моќ 146 m3/h
 • Бучност 54 dB (A)
 • Електричен приклучок 220-240 V
 • Фрекфенција 50 Hz
 • Ниво на заштита од прскање на вода IP 23
 • Димензии (ВхШхД) : 250x238x230 (mm)
 • Тежина 2,5kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.