-13%

BOSCH Рачна косилка AHM 30

– Систем на сечење со 4 вретенести нежеви
– Работна ширина: 30 см
– Подесување на висина сечење: 12-40 mm


Достапност:

Нема на залиха

5,740.00 ден 4,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Систем на сечење со 4 вретенести нежеви
  • Работна ширина: 30 см
  • Подесување на висина сечење: 12-40 mm
  • Тежина: 6,4kg.
  • Обем на испорака: КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.