-12%

BOSCH Рачен пасaтор MSM 6B500

 • Боја : бела
 • Моќност на моторот (max): 350 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Дроби и мраз

 


2,720.00 ден 2,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Ергономско обликуван дводелен штапен миксер
 • Променлива нога за мешање од инокс
 • Сите делови (освен горниот дел со моторот) можат да се мијат во машина за садови
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Моментална функција
 • Нож од инокс за брзо дробење, мешање и сецкање
 • Дроби и мраз
 • Лонче за мешање со скала за мерење
 • Поклопец за лончето за мешање
 • Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење на лук, зачини, сирење, месо, ореви и припрема на сосови за леб,
 • десерти, меки пецива, храна за бебиња кој го сочинуваат горен дел и сад,
 • Нож од инокс
 • Поклопец за херметичко затворање и чување во фрижидер
 • Моќност на моторот (max): 350 W
 • Димензии (v x š x d): 130x203x405 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.