-26%

BOSCH Рачен пасатор MSM 6B250

 • Боја : бело/сива
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Дроби мразДостапност:

Нема на залиха

2,030.00 ден 1,499.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: бело/сива
 • Ергономски обликуван дводелен штапен миксер
 • Променлива нога за мешање од инокс
 • Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Моментална функција
 • Нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење, мешање и сецкање
 • Сад за мешање со скала за мерење
 • Моќност на моторот (max): 300 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.