-13%

BOSCH Професионални перачи под висок притисок GHP 5-55

– Снага на мотор: 2.200 W

– Работен притисок: 115 bar

– Максимален проток: 520L/h


33,750.00 ден 29,350.00 ден

Спореди

Опис

  • Снага на мотор: 2.200 W
  • Работен притисок: 115 bar
  • Макс. температура проток: 50 °C
  • Должина на кабел/црево: 5/8 m
  • Материјал (црево) Гума со челични намотки
  • Тежина (со прибор): 22 kg
  • Максимален проток: 520L/h
  • Систем пумпа со осцилациона плоча клип обложен со челик,
  • Тип мотор индукција Млазница за плоснаст млаз со прилагодливо подесување од нерѓосувачки челик

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.