-22%

BOSCH Правосмукалка BKS 4033

 • Боја: црна
 • Капацитет на садод за прашина: 300 ml
 • 3 исклучително јаки батерии
 • Тежина 1,1 кг

3,820.00 ден 2,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • Запремнина на садот 300 мл прашина 40мл течност
 • За суво и мокро усисување
 • 3 додатоци
 • Двојно филтрирање со микрофилтери
 • Продолжеток за монтажана зид
 • 1 Направа за напојување
 • Електрично полнење: 3 исклучително јаки батерии
 • Тежина 1,1 кг
 • Димензии: (v x š x d): 100x145x380 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.