-21%

BOSCH Правосмукалка BKS 4003

 • Снага: 6V
 • Капацитет на садод за прашина: 300 ml
 • Еколошки батерии
 • Филтрите можат да се мијат

3,050.00 ден 2,399.00 ден

Спореди

Опис

 • Бежична вакум правосмукалка
 • Снага: 6V
 • Капацитет на садод за прашина: 300 ml
 • Едноставно празнење на садот
 • Филтрите можат да се мијат
 • 2-парчиња опрема: слот четката, четка за мебел
 • Еколошки батерии
 • Постољето може да се монтира на ѕид
 • Димензии: 145 x 100 x 380 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.