-12%

BOSCH Правосмукалка BGS 05A221

– Високо ефикасен систем за одвојување на прашината
– PureAir хигиенски филтри за чист издувен воздух кои можат да се перат
– Тежина: 4.4 kg
– Едноставна употреба


9,100.00 ден 7,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Нов иновативен HiSpin мотор за ниска потрошувачка и поголема моќност до 60%
 • Високо ефикасен систем за одвојување на прашината
 • PureAir хигиенски филтри за чист издувен воздух кои можат да се перат
 • Тежина: 4.4 kg
 • Енергетска класа А
 • Едноставна употреба
 • Егрономска рачка
 • Телескопска цевка
 • Преклопна четка
 • Без вреќичка или кеса
 • Капацитет на контејнерот за ѓубре 1.5 л.
 • Дводелен прибор: четка за тапацир, четка за прорези
 • Расдиус на работа: 9 m
 • 2 големи фиксирани тркала, 1 флексибилно
 • Бучност: 78 db dB(A)
 • Димензии (mm) 314 x 268 x 381 mm
 • Влезна моќност (2010/30/EC) 700 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.