-12%

BOSCH правосмукалка BSG 6A210A

 • Боја: сина
 • Нов иновативен HiSpin мотор
 • Енергетска класа :А
 • Класа на емисии на прав BДостапност:

Нема на залиха

6,900.00 ден 6,070.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: сина
 • Нов иновативен HiSpin мотор со аеродинамички перки и одлично калибриран проток на воздух за високо абсорбирање на прав со мала потрошувачка
 • PowerProtect system: за долготрајна ефективност на чистењето дури и ако кесата е полна
 • PowerProtect dust bag (самозапечатување) овозможува високи перформанси кога е полна кесата.
 • Ја намалува потрошувачката на кеси
 • До 60% поголема усисна моќ и најдобро чистење ви препорачуваме да ги користите “PowerProtect Dustbag” кеси од типот G ALL (BBZ41FGALL).
 • Хигиенски систем на филтрирање
 • Класа на емисии на прав B
 • Корисна запремнина на филтер кесата 3.5 л
 • Електронска регулација со регулатор на силата
 • Опрема
 • Преклопна голема папуча на тркала
 • Папуча за тврди подови со мека четка
 • Телескопски додаток за ќошови /кратко/долго
 • Телескопски додаток за за тапациран мебел/кратко/долго
 • Ергономска рачка
 • Автоматско собирање на кабелот
 • Радиус на работа 9 метри
 • 3 тркала
 • Индикатор за промена на кесата
 • Додаток за ставање во исправна положба
 • Додаток за чување во мал простор
 • Тежина без прибор : 4,7 кг
 • Класа на енергетска ефикасност А
 • Просечна годишна потрошувачка 28 kwh
 • Класа на емисии на прав B
 • Класа за чистење на теписи : D
 • Класа за чистење на тврди подови : D
 • Ниво на звучна моќност: 79 DB (A)
 • Приклучна сила: 600 W ( идентичен за 2400 W)
 • Димензии: (v x š x d): 255x287x400 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.