-17%

BOSCH Правосмукалка BGC 1UA110

 • Боја: црвена
 • Енергетска класа : А
 • Моќност: 700W
 • Тежина: 4,7кг8,399.00 ден 6,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црвена
 • Без вреќичка- bagless
 • Должина на кабел: 10м
 • 3 тркалца
 • Хигиенски филтер кој може да се испере
 • Погоден за 35-55m2
 • Енергетска класа : А
 • Класа на перформанс : Б
 • EasyStorage:Компактен дизајн
 • Номинална сила : 700 W
 • Волумен на контејнерот: L големина
 • Телескопска цевка
 • Ниво на бучност: 80 DB (A)
 • Енергетска класа : А
 • Моќност: 700W
 • Тежина: 4,7 кг
 • Електронска контрола на моќност со ротационен регулатор
 • Автоматско ротирање на кабел
 • Димензија: 314 x 268 x 381 mm
 • Погоден за 35-55м3

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.