-12%

BOSCH Правосмукалка BBS 61PET2

– ProAnimal четка: електрична четка за сите видови на подови со додаток округла четка идеална за собирање на животински влакна од под и од тапациран мебел
– DigitalSpin мотор
– Долготраен материјал за филтрирање
– Pure Air хигиенски филтер за чист издувен воздух


30,900.00 ден 27,190.00 ден

Спореди

Опис

 • BBS 61PET2 e акумулаторска правосмукалка без кеси Unlimited црвена боја
 • Најкомпактна безжична повеќенаменска рачна правосмукалка
 • Компактен дизајнот за заштеда на просторот и малата тежина од само 2,3 кг овозможуваат флексибилно чистење без напор
 • Продолжено време на работа со заменливите батерии на полнење како што Ви треба
 • Ефикасно чистење комбинација на мотор без четки и специјални моторни подни педали
 • Продолжено време на работа со заменливите батерии на полнење
 • До 30 минути во нормална работа со неелектрични додатоци
 • Во нормална работа до 25 минути со електричен педал за подот
 • До 8 минути во режим на турбо со електричен педал за подот
 • Sistem Power for ALL: батеријата е дел од безжичниот систем на Bosch 18 волти за дома и градина (зелена линија на производи)
 • ProAnimal четка: електрична четка за сите видови на подови со додаток округла четка идеална за собирање на животински влакна од под и од тапациран мебел
 • DigitalSpin мотор
 • Долготраен материјал за филтрирање
 • Pure Air хигиенски филтер за чист издувен воздух
 • Лесно и хигиенско празнење на кутијата за прашина, без потреба од миење на филтерот
 • Најкомпактна безжична повеќенаменска рачна правосмукалка во елегантна сина ноќна боја
 • Чистење на сите нивоа: различни додатоци чистат нечистотија од подот до таванот, па дури и во автомобилот
 • Максимална флексибилност безжично вшмукување без никакво ограничување
 • Лесно складирање на базна станица и лесно складирање на уредот и сите негови додатоци
 • Волумен на контејнерот за прашина: М
 • Четка 2 во 1 за мебел и тапацир
 • Четка за мебел
 • Кратка папуча за тешко достапни места
 • Тежина: 2,3 кг
 • 1 х продолжение на слотот
 • Димензии(В x Ш x Д):1220 x 200 x 265 мм
 • Време на полнење 4 часа
 • Целосна гаранција на производот од 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.