-19%

BOSCH Правосмукалка BBS 611PCK

– Волумен на контејнерот за прашина: м
– 2 во 1 четка за мебел и тапацирана четка за мебел
– Време на полнење 4 часа


19,690.00 ден 15,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Правосмукалка 2 во 1: рачна и стапчеста правосмукалка во еден уред
 • Ефикасност на чистење: комбинација на мотор без четки и специјална моторизирана подна млазница
 • Пакетот со отстранлива батерија овозможува да се продолжи работното време колку што е потребно
 • Долготраен материјал на филтерот: филтер со влошка од мембрана pure air и хигиенски филтер за чист издувен воздух
 • Лесно празнење без миење на филтерот
 • Компактност: лесен за ракување и флексибилно чистење
 • Благодарение на бројните додатоци, можете да ги исчистите сите видови нечистотија, од подот до таванот – дури и во автомобилот
 • Лесно складирање: приклучна станица за практично складирање на уредот и додатоците
 • Волумен на контејнерот за прашина: м
 • 2 во 1 четка за мебел и тапацирана четка за мебел
 • Време на полнење 4 часа
 • Напон (v) 18.0
 • Време на работа:
  до 30 мин. во нормален режим со неелектрични додатоци
  до 25 мин. во нормален режим со електрична млазница за под
  до 8 мин. во турбо режим со електрична млазница за под
 • Телескопска цевка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.