-13%

BOSCH Перачи под висок притисок Easy Aquatak 100

– Макс. притисок: 100 bar
– Снага на мотор: 1.200 W
– Макс. проток: 300 l/h


6,380.00 ден 5,550.00 ден

Спореди

Опис

  • Макс. притисок: 100 bar
  • Снага на мотор: 1.200 W
  • Макс. проток: 300 l/h
  • Макс. температура проток: 40 °C
  • должина на црево: 3 m (PVC)
  • Тежина (без прибор): 3,8 kg
  • Обем на испорака: Филтер за вода, 3м црево за висок притисок, сад за детерѓент од 450ml, млазница за перење, зглоб од 360 степени, КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.