-23%

BOSCH Пегла за коса PHS 9590

 • Боја: Црна
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температура од 100 до 200°C
 • Јачина : 41 W3,290.00 ден 2,540.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна
 • Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата
 • Посебно дизајнирани плочи за поголем волумен
 • Температурата од 100- 200°C
 • Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на температура
 • ON/OFF копче за уклучување и исклучување
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност
 • Гумен кабел ,отпорен на топлина со клип за полесно складирање
 • Торбица за чување отпорна на топлина
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Приклучна сила : 41 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.