-37%

BOSCH Пегла за коса PHS 2105

 • Боја: сребрена
 • Заштита за прсти
 • Температура од 60 до 170°C°C
 • Јачина : 170 W3,650.00 ден 2,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: сребрена
 • Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од власиштето до врвовите, пригоден и за кратка коса
 • Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата
 • Електронска регулација на температурата: 60 170°C за индивидуални опции
 • Сигурносно подесување на температурата повеќе од 150°C, kое го спречува несаканото подесување на температурата
 • Типка за уклучување и исклучување со црвена сијаличка
 • ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата
 • Брзо загревање 120секунди
 • Заклучување на апаратот
 • Заштита за прсти на врв на апаратот
 • Кукица за обесување
 • Приклучна сила : 170 W
 • Димензии (v x š x d): 50x310x90 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.