-26%

BOSCH Пегла за коса PHS 2101

 • Боја: Темно сива
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температура до 200°C
 • Јачина : 35 W

 


2,140.00 ден 1,580.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Темно сива
 • Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса
 • Керамичка грејна плоча за рамномерно распоредување на температурата
 • Температурата до 200°C
 • Копче за вклучување и исклучување со црвена светилка
 • ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Заклучување на апаратот
 • Заштита за прсти на врв на апаратот
 • Кукица за закачување
 • Јачина : 35 W
 • Димензии (v x š x d): 50x310x90 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.