-12%

BOSCH Пегла TDA 502412E

 • Боја :бело / зелена
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 2400 W
 • Прозирен резервоар за вода 350 мл5,650.00 ден 4,970.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја :бело / зелена
 • Плоча за пеглање “Ceraniumglissee” со отвори за пареа за совршено пеглање
 • Прецизен врв за пеглање со отвор за копче
  “Permanent steam”: константно висока количина на парата (40г/мин)
 • Количина на парниот облак: 180 г/мин
 • Вертикална пареа
 • Варијабилно подесива трајна пареа (положби-5)
 • Безстепенско подесување на температурата
  3AntiCalc: триструка функција за чистење со функциите selfclean, cal’c and clean и вграден anticalc систем
  “sensor dripstop” сензорско сензорско спречување на капењето
 • Ергономски дизајн за полесно пеглање
 • Економичен програм за пареа
 • Рачка / копче за бирање на температурата soft touch
 • Голем отвор за долевање на вода
 • Долг текстилен приклучен кабел ( 2.5 м) со флексибилен спој
 • Прозирен резервоар за вода 350 мл
 • Функција на прскање
 • Приклучна сила : 2400 W
 • Димензии (v x š x d):151 x 303 x 122 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.