-12%

BOSCH Пегла TDA 3024020

– Пегла на пареа
– Моќност 2400 W
– Ударна пареа 200 G /МИН
– Постојана пареа 40 G / МИН
– Резервоар за вода 320 МЛ


4,299.00 ден 3,780.00 ден

Спореди

Опис

 • Пегла на пареа
 • Моќност 2400 W
 • Ударна пареа 200 G /МИН
 • Постојана пареа 40 G / МИН
 • Резервоар за вода 320 МЛ
 • Керамичка плоча
 • Вертикална пареа
 • Систем против прокапување
 • Самочистење
 • Должина на кабел 2 м
 • Тежина 1,64 КГ

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.