-13%

BOSCH Пегла TDA 2320

 • Боја :бела/лила
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 2200 W
 • Прозирен резервоар за вода 220 мл2,180.00 ден 1,899.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја :бела/лила
 • Плоча за пеглање инокс
 • Функција на прскање
 • Вертикална пара “Freshup”
 • Бестепенско бирање на температурата со вртлив регулатор
 • Прозирен резервоар за вода 220 мл
 • Сад за долевање
  2 AntiCalc: тројна функција за чистење со функциите selfclean,
  cal’c and clean и вграден anticalc систем за подолг животен век на пеглата
 • Приклучна сила : 2200 W
 • Константно висока пара: 20 г/мин
 • Количина на парниот облак: 60 г/мин
 • Варијабилно подесива трајна пара (положби 0/1/2)
 • Долг текстилен приклучен кабел (1,90 м) со флексибилен спој

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.