-23%

BOSCH Пегла и фигаро за коса PHC 2520

 • Боја: Лила со златно
 • Заштита за прсти
 • Температура од 100 до 200°C
 • Јачина : 68 W3,620.00 ден 2,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Лила со златно
 • Керамичка грејна плоча со златен сјај за нежно исправување и извиткување
 • Температурата од 100- 200°C
 • 5 подесувања на температурата
 • 2 во 1 фигаро со голем дијаметар
 • Заоблени рабови за големи локни или посебно нежно пеглање
 • Нежна soft touch површина
 • Копче за уклучување и исклучување со контролна светилка
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Спремен за употреба дисплеј со зелено светло
 • Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Заштита за прсти
 • Торбица за чување отпорна на топлина
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Кукичка за закачување
 • Приклучна сила : 68 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.