-12%

BOSCH Парна станица TDS 2140

– Притисок до 4.5 bar
– Ultimate 220 g млаз од пареа за рамнење на тврди брчки
– Константен PulseSteam: 110 g/min
– Моќ: 2400 W


10,550.00 ден 9,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Притисок до 4.5 bar
  • Ultimate 220 g млаз од пареа за рамнење на тврди брчки
  • Константен PulseSteam: 110 g/min
  • Моќ: 2400 W
  • PalladiumGlissée плоча
  • Eco опција
  • i-Tempi-Temp: перфектна комбинација на пареа и температура за сите видови ткаенини
  • Calc’nClean Easy ефикасна програма за отстранување на каменец од пеглата
  • Голем 1.5 l резервоар
  • Систем за автоматско гаснење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.