-12%

BOSCH Нутри Блендер MMBM 401W

– Издржливи Tritan 2Go шишиња: отпорни, безмирисни и безвкусни
– 350 W моќност
– Брзо спремете пијалаци дирекно во шишињата
– Сечила од челик


4,670.00 ден 4,100.00 ден

Спореди

Опис

  • Пластично куќиште
  • Издржливи Tritan 2Go шишиња: отпорни, безмирисни и безвкусни
  • 350 W моќност
  • Брзо спремете пијалаци дирекно во шишињата
  • Сечила од челик
  • Сечење и дробење на мраз и замрзнати овошки
  • 2 брзини
  • Лесно чистење со отстранување на ножевите
  • Може да се перат и во машина за садови (2Go bottle)
  • 2 Tritan 2Go шишиња (500 ml)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.