-12%

BOSCH Мултипрактик MUM 44R1

 • Боја: црвен, иноксен сад
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Капацитет на садот за мешање: 4 l
 • Број на брзини за лесно ракување: 47,950.00 ден 6,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црвена,сад од инокс
 • Број на брзини за лесно ракување: 4
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Капацитет на садот 4 л / максимална количина на тесто(тесто со квасец) 2 кг (1 кг брашно со додатоци)
 • Multi Motion Drive со динамичко мешање во 3D ги меша состојките до совршенство
 • Повеќенаменска рачка со посебен погон и 3 степени погон за оптимизирање на сила
 • Значително лесен за употреба поради ергономската повеќенаменска рачка
 • Вакумски ногарки за поголема стабилност
 • Полица за сместување на кабел
 • Лесен и безбеден за користење, лесен за чистење (додатоци за безбедност во машината за миење садови)
 • Поклопец за погон на миксерот и додатниот прибор
 • Можност за проширена употреба на додатниот прибор :
  MUZ45AG1, MUZ45FV1, MUZ45KP1, MUZ45LS1, MUZ45PS1, MUZ45RS1, MUZ45RV1, MUZ45SV1, MUZ45XCG1, MUZ45XTM1, MUZ4DS3, MUZ4EB1, MUZ4ER2, MUZ4FW3, MUZ4GM3, MUZ4KR3, MUZ4MM3, MUZ4MX2, MUZ4MX3, MUZ4ZP1, MUZ4ZT1
 • Голема сигурност поради заштита од преоптерување
 • Опрема
 • Пластичен сад за мешање
 • Прозирен заштитен поклопец
 • Додаток за месење,матење
 • Димензии (v x š x d): 265 x 265 x 305 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.