-17%

BOSCH Микробранова HMT 84 M451

 • Боја: Инокс
 • Волумен: 25 l
 • Врата: Стакло
 • Приклучна моќ: 800 W12,010.00 ден 9,960.00 ден

Спореди

Опис

 • Едноставно се управува
 • Со копчиња
 • Боја : инокс
 • Јачина на микробрановата: 800 W
 • Внатрешниот дел е инокс со запремнина 25 l
 • LED дисплеј
 • Комбинирана употреба на грил и микробранова
 • Приклучен кабел со утикач 1,3 м
 • Вграден часовник
 • Број на програми за одмрзнувње 4
 • Број на програми за печење:3
 • Стаклен тањир со дијаметар 31.5см
 • 5 Нивоа на јачина : 900 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.