-17%

BOSCH Микробранова HMT 75 G 451

 • Боја: Инокс
 • Волумен: 17 l
 • Врата: Стакло
 • Приклучна моќ: 800 W

 


10,810.00 ден 8,970.00 ден

Спореди

Опис

 • Едноставно се управува
 • Јачина на микробрановата: 800 W
 • 5 Нивоа на јачина : 800 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W
 • Јачина на грилот: 1000 W
 • Комбинирана употреба на грил и микробранова 360/180/90 W
 • AutoPilot 8
 • Број на програми за одмрзнувње 4
 • Број на програми за печење:3
 • Број на комбинирани програми:1
 • Финкција меморија(број на мемориски места 1)
 • Голем дигитален дисплеј со приказ за времето и времето на печење
 • Внатрешниот дел е инокс со запремнина 17 l
 • Внатрешна осветлување
 • Стаклен тањир со дијаметар 24.5см
 • Вратата со сигурносно стакло се отвара на лево
 • Приклучна сила: 1,27 kW
 • Приклучен кабел со утикач 130 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.