-12%

BOSCH Мелница за кафе МКМ 6003

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 180 W
 • Лесно управување
 • Ножеви од нерѓосувачки челик

1,360.00 ден 1,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 180 W
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Подесив степен на мелење од фино до зрнасто
 • Лесно управување
 • Висок сигурносен стандард
 • Сигурносен капак кој не дозволува апаратот да почне да работи доколку не е правилно затворен
 • Проѕирен капак,кој може да се гледа мелењето на кафе

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.