-20%

BOSCH Машина за сушење WTR 85V10BY

 • Машина за сушење
 • Капацитет: 8 кг
 • Енергетска класа: A++
 • Димензии (ВxШxД): 84 x 59 x 63,6 cm

44,990.00 ден 35,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за сушење
 • Капацитет: 8 кг
 • Енергетска класа: A++
 • Бучност при работа : 65 dB
 • Димензии (ВxШxД): 84 x 59 x 63,6 cm
 • Потрошувачка 235 kWh/год
 • 24h одложен старт
 • Боја: Бела
 • EasyClean филтер
 • AntiVibration Design тивка и стабилна машина
 • Sensitive Drying System: Голем бубањ со посебна структура од нерѓосувачки челик со асиметрички лопатици
 • ЛЕД дисплеј за приказ на сушењето и одложување на сушењето, додатни функции
 • Touch control типки: старт/стоп, нежно сушење, старт во…, лесно за пеглање, едноставно за пеглање, PD, TFG
 • Посебни програми: Мешано, Алергија плус, Временски програм топло ,Sportswear , Сушење на пердув , Сушење на волна во кошница, Супер 40 минути,Кошули/блузи
 • Звучен сигнал за крај на програмата

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.