-12%

BOSCH Машина за сушење WTR 85V00BY

– Кондензациски начин на сушење
– Енергетска класа A++
– Капацитет за сушење 7 kg

Достапност:

Нема на залиха

40,900.00 ден 35,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • BOSCH WTR 85V00BY
 • Фронтално полнење
 • Кондензациски начин на сушење
 • Енергетска класа A++
 • Капацитет за сушење 7 kg
 • Класа на сушење A
 • Ниво на бучност 65 dB (A) re 1 pW
 • Потрошувачка на енергија 212 kWh/ годишно
 • Потрошувачка на енергија кај стандардна програма за памук при максимално полнење 1.69 kWh
 • Потрошувачка на енергија кај стандардна програма за памук при полнење до пола 1.01 kWh
 • Посебни програми: Волна, Мешано, Пешкири, Временски програм – топло/ладно, Sportswear, Super 40, Блузи/кошули, долен веш
 • TouchControl копче: Старт/пауза, Нежно, Едноставно за пеглање, Време на сушење, Степен на сушење
 • Технологија на топлотна пумпа со еколошко средство за ладење R290
 • Потполно електронско управување на сите програми со еден регулатор
 • LED-display за текот на програмите, пред-подесување на времето за почеток до 24 часа, приказ на преостанато време
 • Sensitive Drying System: Бубањ од нерѓосувачки челик со асиметрични пречки
 • AntiVibration Design: потивка и постабилна машина
 • Индикатор за полн резервоар кондензат
 • Индикатор за чистење на филтерот
 • Звучен сигнал за крај на програмот
 • Заштита од деца
 • Тежина 46.7 kg
 • Димензии (ШxВxД) 59.8 x 84.2 x 63.6 cm
 • EasyClean филтер: Едноставно чистење на заштитниот филтер за кондензаторот
 • AutoDry технологија
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.