-15%

BOSCH Машина за сушење WTH 85203BY

– Капацитет: 8 kg
– Кондензациска сушара со топлотна пумпа
– Енергетска класа: A++
– Потрошуваќка 236.0 kWh годишно (160 циклуси)


52,400.00 ден 44,540.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет: 8 kg
 • Кондензациска сушара со топлотна пумпа
 • Енергетска класа: A++
 • Потрошуваќка 236.0 kWh годишно (160 циклуси)
 • Класа на кондензација: B
 • Бучност: 65 dB (A) re 1 pW
 • Посебни програми: волна, мешани, пешкири, временски програм – топло, временски програм – ладно, sportswear, super 40, блузи/кошули, осетлива облека
 • TouchControl
 • 24 часовен одложен старт
 • EasyClean филтер
 • AutoDry технологија
 • Целосно електронско регулирање на сите програми
 • LED дисплеј со приказ на многу функции и информации
 • Sensitive Drying System: бубањ од нерѓосувачки челик
 • AntiVibration Design
 • Индикатор за полн резервоар за кондензација
 • Индикатор за чистење на филтерот
 • Безбедност за деца
 • Циклус против гужвање по завршување на програмот
 • Звучен сигнал за крај на програмот
 • Стаклена врата
 • Можност за полувргадување
 • Димензии (В x Ш): 84.2 cm x 59.8 cm
 • Длабина: 59.9 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.