-15%

BOSCH Машина за сушење WTH 83001BY

– Кондензациска сушара
– Sensitive Drying System
– Дигитален индикатор
– LED-display


41,500.00 ден 35,280.00 ден

Спореди

Опис

 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display
 • Енергетска класа:A+
 • Капацитет:7kg
 • Одложен старт 0-24часа
 • Автоматско сензорско сушење
 • EasyClean filter
 • Child Lock
 • Потрошувачка на енергија годишно:243kWh
 • Ниво на бучава:65dB
 • Димензии:84.2x60x60cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.