-15%

BOSCH Машина за садови SPV 4XMX28E

– EcoSilence Drive: штедење на енергија и тивка работа
– Бројач на таблети
– Капацитет: 10 стандардни комплети
– Енергетска класа: F


46,990.00 ден 39,950.00 ден

Спореди

Опис

 • Флексибилно полнење и смарт далечинско управување по пат на апликација Home Connect
 • ExtraDry: Темелно сушење на приборот
 • InfoLight: црвено светло на подот индицира дали пералната е вклучена или исклучена
 • AquaStop: 100% гаранција во текот на целиот животен век за штета настаната од вода
 • Заштита на стаклото: нежно перење на вашите чаши и прибор
 • EcoSilence Drive: штедење на енергија и тивка работа
 • Бројач на таблети
 • Капацитет: 10 стандардни комплети
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка на енергија/вода годишно: 237 kWh/2660 l
 • Потрошувачка на енергија/вода на циклус: 0.831 kWh/9.5 l
 • Траење на програм Eco 50: 220 min
 • Бучност: 46 dB(A) re 1 pW
 • Димензии (ВxШxД): 81.5 x 44.8 x 55 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.