-12%

BOSCH Машина за садови SPV 46MX00E

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 6

33,500.00 ден 29,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 6
 • ExtraDry екстремно суво сушење
 • Бучава: 46 dB (A) re 1 pW
 • Glass 40°C -Заштитна програма за нежно чистење и сушење на стакло
 • InfoLight  црвено информативно светло кое покажува дали машината е вклучена или исклучена
 • Потрошувачка на енергија во програмата Еко 50: 237 kWh годишно, врз основа на 280 стандардни циклуси за чистење за полнење на ладна вода и потрошувачка на ниска потрошувачка на енергија
 • Потрошувачка со Eco 50 ° C: 0,84 kWh
 • Потрошувачка на ел. на енергија кога е поврзан со топла вода,  Eco 50 ° C: 0,6 kWh
 • Потрошувачка на вода со Еко 50: 9.5 л
 • Должина на програмата Еко 50: 195 мин
 • Потрошувачка на енергија исклучено / вклучено: 0.1 W / 0.1 W
 • Потрошувачка на вода на Авто 45-65 ° C: од 7 l, во зависност од степенот на нечистотија
 • Бр.на програми 6: Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65 ° C, Еко 50 ° C, Дебели 50 ° C, Стакло 40 ° C, 1 ч 65 ° C
 • Специјална функција  3:
  -VarioSpeed Plus, HygienePlus, Специјално сушење
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • EcoSilence Drive инвертер мотор
 • DuoPower  две распрскувачи во горната корпа
 • Aqua-Sensor сензор за полнење
 • Алтернативна техника на испирање
 • Регенеративна електроника
 • Филтерски систем за самочистење со трислоен брановиден систем за филтрирање
 • VarioFlex корпи
 • XXL кошница во сребрена боја
 • Преклопни делови во горната корпа (2x)
 • Преклопни делови во долната корпа (2x)
 • Место за чување на чашата во горната корпа
 • Електронско прикажување на преостанатото време во минути
 • Звучен сигнал за крај на програмата
 • Боја на индикаторот црвена
 • Одложен старт 1-24h
 • LED дисплеј за дозирање сол и сјај
 • Заклучување на вратите за деца
 • Серво брава за поефикасно затворање на вратата
 • Систем за заштита од стакло
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.