-12%

BOSCH Машина за садови SPV 25CX02E

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 5Достапност:

Нема на залиха

28,299.00 ден 24,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 5
 • Silence Plus
 • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
 • Потрошувачка на вода со Еко 50: 8,5 L
 • Потрошувачка со Еко 50 ° C: 0,78 kWh
 • Потрошувачка на ел. енергија кога е поврзан со топла вода,  Eco 50 ° C: 0,6 kWh
 • Потрошувачка на вода во програмата еко 50: 2380 литри годишно, врз основа на 280 стандардни циклуси чистење
 • Вистинската потрошувачка на вода зависи од тоа како се користи апаратот
 • Должина на програмата Еко 50: 195 мин
 • Потрошувачка на вода на Авто 45-65 ° C: од 7 l, во зависност од степенот на нечистотија
 • Бр на програми 5: Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65 ° C, Еко 50 ° C, Стакло 40 ° C, 1H 65 ° C
 • Специјални функции 2:
  -VarioSpeed Plus,Посебно сушење
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • EcoSilence Drive инвертер мотор
 • DuoPower   две распрскувачи во горната корпа
 • Aqua-Sensor сензор за полнење
 • Филтерски систем за самочистење со трислоен брановиден систем за филтрирање
 • Vario корпи
 • XXL кошница во сребрена боја
 • Преклопни делови во долната корпа (2x)
 • LED дисплеј на протокот на програмата
 • Звучниот сигнал на крајот на миење
 • LED дисплеј црвена боја
 • LED дисплеј за дозирање сол и сјај
 • Серво брава за поефикасно затворање на вратата
 • Систем за заштита од стакло
 • AquaStop со доживотна гаранција
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Вклучува плоча за заштита од пареа

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.