-12%

BOSCH Машина за садови SPS 25CI00E

 • Енергетска класа: A+
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 4

34,100.00 ден 29,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A+
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 4
 • Silence Plus
 • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
 • Бучава при тивок програм : 45 dB (A) re 1 pW
 • Боја: силвер
 • Посебна функција -додатно сушење
 • AquaStop-100% гаранција за штети предизвикани од ефекти на вода во текот на целиот живот на уредот
 • EcoSilence Drive-Подобрува исклучителни заштеди на енергија и се карактеризира со мирна работа во долг животен век
 • Потрошувачка со Еко 50 ° C: 0,78kWh
 • Потрошувачка на ел. на енергија кога е поврзан со топла вода, со Eco 50 ° C: 0,6 kWh
 • Потрошувачка на вода во програмата економија 50- 2380 литри годишно, врз основа на 280 стандардни циклуси чистење
 • Должина на програмата Еко 50- 195 мин
 • Број на програми 5: Интензивна 70 ° C, Еко 50 ° C, Ауто   45-65 ° C,Тивок програм 50 ° C,  1H 65 ° C
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • EcoSilence Drive Инвертор мотор
 • DuoPower – две распрскувачи во горната корпа
 • Aqua-Sensor- сензор за полнење
 • Разменувач на топлина
 • Алтернативна техника на испирање
 • Регенеративна електроника
 • Филтерски систем за самочистење со трислоен брановиден систем за филтрирање
 • Корпа за прибор за јадење во горниот и  долниот дел
 • LED индикатори за сол и сјај
 • Anti-Fingerprint превлака
 • 3-6-9 часа , можност за одложување на работата
 • Серво брава за поефикасно затворање на вратата
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии:45 x 84.5 x 60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.