-12%

BOSCH Машина за садови SPS 24CW00E

 • Енергетска класа: A+
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 4
Достапност:

Нема на залиха

31,820.00 ден 27,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A+
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 4
 • Silence Plus
 • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
 • Боја: бела
 • Стакло 40 ° C- Заштитна програма за нежно чистење и сушење на стакло
 • AquaStop-100% гаранција за штети предизвикани од ефекти на вода во текот на целиот живот на уредот
 • EcoSilence Drive-Подобрува исклучителни заштеди на енергија и се карактеризира со мирна работа во долг животен век
 • Потрошувачка со Еко 50 ° C: 0,78 kWh
 • Потрошувачка на ел. на енергија кога е поврзан со топла вода, со Eco 50 ° C: 0,6 kWh
 • Потрошувачка на вода во програмата економија 50- 2380 литри годишно, врз основа на 280 стандардни циклуси чистење
 • Должина на програмата Еко 50- 195 мин
 • Број на програми 4: Интензивна 70 ° C, Еко 50 ° C, Стакло 40 ° C, 1H 65 ° C
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • EcoSilence Drive Инвертор мотор
 • DuoPower – две распрскувачи во горната корпа
 • Aqua-Sensor- сензор за полнење
 • Разменувач на топлина
 • Алтернативна техника на испирање
 • Регенеративна електроника
 • Филтерски систем за самочистење со трислоен брановиден систем за филтрирање
 • Vario корпа
 • Корпа за прибор за јадење во горниот и  долниот дел
 • LED дисплеј во црвена боја
 • LED дисплеј за сол и сјај
 • Серво брава за поефикасно затворање на вратата
 • Систем за заштита од стакло
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии:45 x 84.5 x 60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.