-12%

BOSCH Машина за садови SPI 25CS03E

 • Енергетска класа А+
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 531,230.00 ден 27,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа А+
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 5
 • Број на програми :5
  – интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65 ° C, Еко 50 ° C, 1 H 65 ° C, Пред-плакнење
 • Број на специјални функции:2
  -VarioSpeed ​​Plus, Специјално сушење
 • Електронски дисплеј
 • Електронски приказ на преостанатото време во минути
 • Боја на индикаторот: црвена
 • LED дисплеј за дозирање сол и сјај
 • Одложен страт : 1-24 h
 • Контрола на вртење со вградено копче за стартување
 • Серво брава за поефикасно затворање на вратата
 • Систем за заштита од стакло
 • Vario  корпи
 • XXL кошница во сребрена боја
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • AquaStop со доживотна гаранција
 • DuoPower – две распрскувачи во горната корпа
 • Aqua-Sensor-сензор за полнење
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 • Димензии 44,8 x 81,5 x 57,3 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.