-12%

BOSCH Машина за садови SMV 4HTX50E

– SMV 4HTX50E е од серијa 4, Е ен.класа вградна м. за садови 60 см
– Потрошувачка на вода 9,5 л
– Бучност 44 dB(A) re 1 pW
– Корпа за прибор за јадење


40,970.00 ден 36,050.00 ден

Спореди

Опис

 • SMV 4HTX50E е од серијa 4, Е ен.класа вградна м. за садови 60 см
 • Потрошувачка на вода 9,5 л
 • Бучност 44 dB(A) re 1 pW
 • Корпа за прибор за јадење
 • AquaStop заштита од протекување
 • HomeConnect, можност за поврзување со мобилен телефон
 • Број на комплети 12
 • Основни програми: Auto 45-65°C, Eco, Intensive, Custom program, Silence program 50°C, Quick L
 • Дополнителни функции: Half load, Machine care, Home Connect, Extra drying, Vario Speed ​​Plus
 • Димензии: 815 x 598 x 550mm
 • Индикатор за преостанато време, доток на вода, звучен сигнал на крај на програм
 • EcoSilence Drive економичен и тивок инвертер мотор
 • Сензор за вода и средство за чистење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.