-12%

BOSCH Машина за садови SMV 46KX01E

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 13
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 6

36,250.00 ден 31,899.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A
 • Број на комплети : 13
 • Бучава: 46 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми : 6
  -Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65 ° C, Стакло 40° C,Еко 50, 1 H 65 ° C,Pre-плакнење
 • 5 температури
 • Број на посебни функции : 3
  -VarioSpeed Плус ​​,HygienePlus, посебно сушење
 • Програма за чистење и миење садови
 • ExtraDry: исклучително темелен начин за сушење на садови кои тешко се сушат
 • Glass 40°C:програма за нежно миење и сушење на чаши
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • Дозирање асистент
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 • Aqua-Sensor-сензор за полнење
 • серво-брава
 • Автоматска детекција на детергенти
 • Уред за промена на топлина
 • Техника за наизменично испирање
 • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
 • Varioflex корпи
 • VarioPretinac
 • XXL корпа-сребрена боја
 • Управување одозгора
 • Електронски приказ за преостанато време во минути
 • Звучен сигнал за крај на перењето
 • InfoLight
 • Одложен старт : 1-24 h
 • Rackmatic – горната корпа прилагодлива во височина (три-фаза)
 • Боја на дисплејот: црвена
 • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
 • Систем за заштита на време
 • AquaStop
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии (В x Ш x Д): 81,5 x 59,8 х 55 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.