-12%

BOSCH Машина за садови SMV 46AX02E

 • Енергетска класа А+
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 6

26,999.00 ден 23,760.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A+
 • Број на комплети : 12
 • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми :6
  – интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65 ° C, Стакло 40 ° C,Еко 50 ° C, 1 H 65 ° C, Брзо 45° C
 • 5 температури
 • Број на посебни функции : 3
  -Variospeed, HygienePlus, Посебно сушење
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • Дозирање асистент
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 • Aqua-Sensor-сензор за полнење
 • Автоматска детекција на детергенти
 • Техника за наизменично испирање
 • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
 • Vario корпи
 • XXL корпа-сребрена боја
 • Електронски приказ за преостанато време во минути
 • Управување одозгора
 • Боја на индикатор: црвена
 • Звучен сигнал за крај на перењето
 • InfoLight
 • Одложен страт : 1-24 h
 • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
 • Систем за заштита на време
 • AquaStop
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии (В x Ш x Д): 815-875 x 600 x 550

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.