-13%

BOSCH Машина за садови SMV 25AX00E

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 526,100.00 ден 22,699.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: A
 • Број на комплети : 12
 • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми : 5
  -Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65 ° C, Еко 50 , 1 H 65 ° C,Pre-плакнење
 • 4 температури
 • Број на посебни функции : 1
  -VarioSpeed ​​
 • Програма за чистење и миење садови
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • Дозирање асистент
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 • Aqua-Sensor-сензор за полнење
 • Автоматска детекција на детергенти
 • Уред за промена на топлина
 • Техника за наизменично испирање
 • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
 • Прилагодување на висината на горната корпа
 • Преклопување на полиците во долната корпа (2x)
 • Област за чистење за прибор за јадење во долната корпа
 • Полици за чаши во горната корпа (2x)
 • Varioflex корпи
 • VarioPretinac
 • XXL корпа-сребрена боја
 • Rackmatic – горната корпа прилагодлива во височина (три-фази)
 • Електронски приказ за преостанато време во минути
 • Одложен старт : 3,6,9 h
 • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
 • Звучен сигнал на крај од програмата
 • InfoLight
 • Боја на дисплејот: црвена
 • Систем за заштита на време
 • Заштита од деца
 • AquaStop
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии (В x Ш x Д): 81,5 х 59,8 х 55  см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.