-15%

BOSCH Машина за садови SMS 4HAW48E

– SMS4HAW48E e seria 4, D класа, самостојна м. за садови – Home Connect
– Капацитет : 13 комплета
– Бучавост : 41 dB(A) re 1 pW


39,620.00 ден 33,680.00 ден

Спореди

Опис

 • SMS4HAW48E e seria 4, D класа, самостојна м. за садови – Home Connect
 • Капацитет : 13 комплета
 • Бучавост : 41 dB(A) re 1 pW
 • Екстра сушење, прилагодено за сушење пластика
 • HygienePlus – антибактериско долго перење на висока температура од 70 °C
 • EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Бр.програми 6 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Стакло 40 °C, 1h 65 °C ,Тивок 50 °C, Favourite
 • Број на температури : 5
 • Број на посебни функции : 4
 • varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење
 • ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење
 • Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)
 • Половично перење
 • ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
 • DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
 • EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
 • Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
 • Регенеративна електроника
 • Трослоен самочистечки филтер
 • Можност за одложен старт : 1-24 часа
 • LED дисплеј за повторно полнење на сол
 • LED дисплеј за повторно полнење на сjaj
 • Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина
 • AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.
 • Димензии (В х Ш х Д): 84,5 x 60 x 60

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.