-12%

BOSCH Машина за садови SMS 46KI01E

– Енергетска класа: A++
– Потрошувачка на енергија иклучен / вклучен: 0.1 W / 0.1 W
– Капацитет: 13 комплета
– Боја инокс

32,950.00 ден 28,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A++
 • Потрошувачка на енергија иклучен / вклучен: 0.1 W / 0.1 W
 • Капацитет: 13 комплета
 • Боја инокс
 • Бука: 46 dB(A) re 1 pW
 • Број на програми – 6: Интензивно 70 °C, Ауто 45-65 °C, Eco 50 °C, Стакло 40 °C, 1h 65 °C, Предперење
 • 5 температури
 • Посебни функции – 3: VarioSpeed Plus, HygienePlus, Посебно сушење
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • EcoSilence Drive инвертер мортор
 • Aqua-Sensor, сензор за полнење
 • Автоматско препознавање на средство за чистење
 • Филтерски систем за самочистење
 • VarioFlex корпи
 • VarioFioka
 • Електронски приказ
 • Одожен старт: 1 – 24 h
 • LED приказ за дозирање средство за сјај
 • Anti-Fingerprint превлака
 • AquaStop: Bosch гаранција за штета настаната од изливање на вода – во текот на целиот работен век на уредот.
 • Димензии (VxŠxD): 84.5 x 60 x 60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.