-12%

BOSCH Машина за садови SMS 25KI00E

– Eco Silence Drive
– Енергетска класа:А++
– Капацитет:13 сета
– Vario Speed

31,800.00 ден 27,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Eco Silence Drive
 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:13 сета
 • Vario Speed
 • Одложен старт 24ч
 • Потрошувачка на вода по циклус:9,5L
 • Потрошувачка на годишно:2660L
 • Потрошувачка на енергија по циклус:0,92kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:262kWh
 • Ниво на бучава:46dB
 • Димензии:60x85x60cm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.